המלצות ההורים

גן הקטנטנים של איריס

יונ 20, 2017 | מאת Shira Levy Ben Yaakov

איריס וצוות הגן מומלצות מאוד!
אני מגיעה מהדר גנים לגן של איריס שזה מרחק נסיעה ששווה את זה :)
איריס והצוות מעניקות המון חום ואהבה , הטיפול בילדים מסור ואכפתי ישנה תחושה של בית.
איריס לא חוסכת בפעילויות והפעלות בגן הילד שלי לא רוצה לחזור הביתה ומדבר על איריס גם בבית אני ממליצה בחום על הגן
שירה אמא של ליהיא וליאור

ספט 06, 2015 | מאת לילך

איריס היקרה שלנו!!!
אין ולא יהיה משפחתון כמו שלך!
הטיפול המסירות האהבה והאכפתיות שלך ושל כל המטפלות אפשר ללכת לעבודה ולהיות רגועים!
טיפול ויחס אישי לכל ילד. מקום נקי ומסודר אוכל מגוון והכי חשוב שהילדים מאושרים שם!
ממליצה בחום!!!

אוג 20, 2015 | מאת kios

איריס יקירתנו,
אנחנו מכירות אותך כשנה וחצי בלבד, אבל זו הייתה התקופה היפה, הקשה והמאתגרת בחיינו, ואת ליווית אותנו בכל צעד ושעל.
היית שם עבורנו כשהתלבטנו לגבי כמעט כל דבר שקשור בגידולו של הגוזל שלנו, אם בעצה טובה, במילה טובה, בהדרכה ובהרגעה, וכל זה בסבלנות שאין שניה לה.
היית שם עבורו, כמובן, בכל שלבי התפתחותו. נפלא מבינתנו איך בין כל ההתרוצצויות והעומס את מצליחה להיות קשובה לכל ילד וילד , לצרכיו המיוחדים ולדקויות החשובות לטיפול בו. אין לנו מושג מה הוביל אותך לבחור במקצוע שלך, אבל אין ספק שזהו יעודך ואת מגשימה אותו במלוא מובן המילה.
זה אמנם בננו הראשון, והגן הראשון שחווינו, אבל אין לנו ספק שהאהבה והמסירות שלך לילדי הגן היא נדירה. את היא הגן והגן הוא את, ולפעמים נדמה שכל רגע מזמנך מוקדש לרעיון הבא ולחזון הבא – איך אפשר לשפר, היכן אפשר להשקיע יותר, ואיך להשיג את הטוב ביותר עבור הילדים. ידענו יום יום שאנחנו משאירות אותו בידיים הטובות והאחראיות ביותר.
גם כשהיו לנו חילוקי דעות או חששות, תמיד ידעת לנווט את הדרך בחוכמה ולהגיע איתנו לעמק השווה, בסבלנות ובנועם, ואת זה כיבדנו מאד. עוד תכונות שאנחנו מעריכות אצלך הן הכנות והיושר. עדכנת אותנו בכל דבר, לטוב ולרע, בשקיפות מלאה, ואין דבר מרגיע מכך להורה טרי.
חשוב לנו לציין את נשות הצוות המעולה של הגן – יפה, שירן וננו הנפלאות, שהקיפו את גוזלנו באהבה גדולה. אנחנו רוצות להודות לכולכן על הדאגה, ההשקעה, הסבלנות... קצרה היריעה מלהכיל.
אנחנו ממשיכים הלאה אבל את מה שלמדנו ממך, איריס, ניקח איתנו הלאה לתמיד.
אין כמוך.
כנרת ואושרה

אוג 10, 2015 | מאת Anat Gilgal

טוב.. 3 שנים, 2 ילדים, קשה לתאר כמה היה מצויין.
איריס מדהימה, חמה, רגישה, עם אינסטינקטים חדים, אחראית, כמעט אין שעה ביום שהיא לא נמצאת, המקום נקי (מבריק), מעוצב בטוב טעם, לא עמוס מדי, חדר נפרד לשינה, חדר נפרד להתחלה, גינה בחוץ, רחוב שקט אז אין כביש מחוץ לדלת, סדר יום ברור לילדים עם תכנים רלוונטיים, אוכל שאיריס עצמה מבשלת כל יום טעים וטרי, בבוקר פירות, בלי שטויות, ובנימה אישית, היא והבנות כל היום מחבקות ואוהבות את הילדים, ממש טיפול אישי לכל ילד, אין בלגן, אין צרחות, איריס היא מומחית אמיתית לגיל הרך ואנחנו עוזבים לגן של גדולים עם המון טעם של עוד וגעגוע כי לא נמצא לעולם מסגרת כזו. נסענו כל יום מהקצה השני של העיר רק בשבילה למען ילדנו, מצאנו אותה אחרי עשרות גנים בהם ביקרנו, ממליצה בחום אין סוף!

אוג 10, 2015 | מאת Anat Gilgal

טוב.. 3 שנים, 2 ילדים, קשה לתאר כמה היה מצויין.
איריס מדהימה, חמה, רגישה, עם אינסטינקטים חדים, אחראית, כמעט אין שעה ביום שהיא לא נמצאת, המקום נקי (מבריק), מעוצב בטוב טעם, לא עמוס מדי, חדר נפרד לשינה, חדר נפרד להתחלה, גינה בחוץ, רחוב שקט אז אין כביש מחוץ לדלת, סדר יום ברור לילדים עם תכנים רלוונטיים, אוכל שאיריס עצמה מבשלת כל יום טעים וטרי, בבוקר פירות, בלי שטויות, ובנימה אישית, היא והבנות כל היום מחבקות ואוהבות את הילדים, ממש טיפול אישי לכל ילד, אין בלגן, אין צרחות, איריס היא מומחית אמיתית לגיל הרך ואנחנו עוזבים לגן של גדולים עם המון טעם של עוד וגעגוע כי לא נמצא לעולם מסגרת כזו. נסענו כל יום מהקצה השני של העיר רק בשבילה למען ילדנו, מצאנו אותה אחרי עשרות גנים בהם ביקרנו, ממליצה בחום אין סוף!

אוג 09, 2015 | מאת Katia Litvak

ממליצה בחום על הגן של איריס. איריס גגנת מצויינת ויש לה צוות חם שמקיף את הילדים באהבה. איריס מאוד דואגת להתפתחות של התינוקות ועושה להם תרגילים וגם מלמדת את ההורים. שטח הגן גדול מאוד יחסית לגנים אחרים ,מה שמאפשר לתינוקות לזוז ולחקור את הסביבה.

אוג 08, 2015 | מאת קורין

איריס המדהימה!!!!
הייתה לנו שנה מדהימה עם אדם בגן שלך!!! זה הילד השני שלנו שנמצא אצלך וגם הפעם התעקשתי לשים אותו אצלך, למרות המרחק והקושי התפעולי. זה היה שווה כל דקה של נסיעה בבוקר!
איריס היא גננת מסורה, אחראית, אמינה ותמיד מקבלת את הילדים בחיוך. הצוות חם ואוהב והגן עצמו מטופח ומושקע.
לא סתם המלצתי על איריס לחברותיי ולכל מי שביקש המלצה על גן לגוזל שלו.
ממליצה בחום!!!!
קורין אמא של אדם ודריה

יונ 25, 2014 | מאת Anat Gilgal

איריס יקרה. שנתיים אנחנו יחד. בררתי אותך אחת ויחידה כמו מחט בערמת שחט ותודה לאל שכך. גן מדהים עם צוות מעולה וגדול. אין שעה שבה אני אפנה אליך ולא תדעי בדיוק מה המצב לפרטי פרטים. העיצוב של הגן, הרצפות המרופדות, הניקיון, הסדר, הארגון, הציוד המתקדם, החוגים .. ועוד ועוד.. כל אילו הפכו את החוויה לנהדרת. את רגישה, משקיעה, ותמיד הרגשתי שאת ואני מגדלות את ילדי יחד. תודה לך על הכל. אמליץ על הגן שלך לכל מי שמוכן לשמוע. תלכו להתרשם, לא תתאכזבו!!!!

אוג 12, 2013 | מאת סיוון אשר

איריס היקרה, אריאל היא הילדה השלישית שלנו שמגיעה לגדול בזרועותייך, רצינו להודות לך על שנה נפלאה בפעם השלישית .. כמו תמיד את מגדלת אותם כאילו היו ילדייך שלך.. נותנת חום גם לנו ובכל בעיה תמיד נרתמת לעזרה. אריאל הגיעה אלייך תינוקת קטנטנה ואצלך למדה לזחול, לקשקש, לשחק , לעשות שלום, לתת נשיקה.. גם הגדולים בכל פעם שמגיעים תמיד מקבלים פינוקים. את מייצרת במשפחתון סוג של משפחה נוספת שכיף להיות חלק ממנה. ימי הגיבוש הנפלאים, המסיבות החמות , תמיד נעים להגיע ולהישאר עד הסוף... מצפה לנו עוד שנה ואנחנו בטוחים שכמו תמיד היא תהיה מעבר לכל הציפיות .. תודה רבה על הכול גם למוטי , ישראל ועדי.. אוהבים מאוד ימית, רועי , אריאל, ליאור וניר שמולביץ... שירן, יפה ויעל המקסימות .. אין מילים לתאר את החום והאהבה שאריאל קיבלה מכן, תמיד מקבלות אותה בזרועות פתוחות והרבה סבלנות. כל אחת מכן הכניסה לגן את האופי המיוחד שלה ובשיתוף פעולה מדהים גידלתם את הילדים שלנו.. אריאל נהנתה מכל רגע וכך גם אנחנו.. תודה רבה על הכול אוהבים מאוד אריאל, ימית ורועי.

אוג 12, 2013 | מאת סיוון אשר

איריס , יפה, שירן ויעל היקרות .. אנחנו רוצים להודות לכולכן על שנה מדהימה. שנה בה הפקדנו את ילדינו הקטנים בידיכן האוהבות. למצוא מקום בו הורה משאיר את ילדיו והולך לעבודה ללא דאגות זה לא עניין פשוט כלל. אבל אתן הפכתם זאת לעניין פשוט מאוד, הילדים הגיעו אליכן כל בוקר לזרועות פתוחות, אוהבות, סבלניות, משתוקקות ללמד, לחבק, לנשק ולשיר. כל בוקר מחדש הילדים שמחו להגיע ובכל סוף יום היו עצובים לעזוב.. בכל יום דאגתן להאכיל אותם באוכל טרי גם את העקשנים ביותר ובצהריים במנות העשירות שאיריס מבשלת במו ידיה .. הילדים גדלו ועברו שלבים רבים השנה , חלקם למדו לזחול, חלקם למדו ללכת , חלקם התרגלו לאכול בכפית לבד וחלקם התרגלו לאכול אוכל מוצק .. וכל אלה בליווי צמוד שלכן, עם ליטוף, חיבוק והרבה שמחה וצחוקים בגן .. הפכתן את השנה הזו עבורנו ההורים לשנה קלה, הפקדנו את הדבר היקר לנו מכל וידענו בלב שלם שתגדלו אותם כאילו היו שלכן. גם אותנו ההורים קיבלתן כחלק בלתי נפרד מהמשפחה הקטנה שיצרתן בגן. לאיריס תמיד יש סבלנות, להסביר, לייעץ וללמד גם אותנו מהניסיון הרב שלה. הגן הזה הוא לא רק גן הוא עבורנו משפחה אשר אנחנו יודעים שתמיד ניתן לפנות בכל שאלה או עזרה. גם האירועים אשר סובבים את השנה אורגנו בצורה יוצאת דופן ותמיד הייתה תחושה נעימה של משפחה, בהזמנות זו חשוב לציין גם את מוטי, ישראל ועדי שתמיד שם לסייע .. (מוטי עושה על האש חבל על הזמן ... תמיד תענוג לכולנו) וכמילות סיום אנחנו רוצים להגיד תודה רבה, תודה על ההשקעה, המסירות והאהבה.. תמיד יהיה לכן מקום בליבנו , אוהבים : עידן, עמנואל, נבו, נועם, אבישג, אריאל, איתן, נטעלי, אופיר ומשפחותיהם.

אוג 12, 2013 | מאת סיוון אשר

לאיריס תודה על שנתיים של השקעה. על החום והאהבה, על תשומת הלב וההקשבה, ברגישות ובחוכמה את אותנו מלווה יודעת לומר מילה טובה, לשים את הגבולות תוך כדי מחשבה. אין ספק שאת הגננת הכי טובה, בסביבה של ביתנו, ובעצם בכל סביבה. דאגת כל זמן שנבו יהיה די עסוק, ובזמנך החופשי תייגת אותי בפייסבוק. בלעדייך היינו כמעט נמסים. את עוזרת ותומכת עושה לי ניסים. ועל כך רציתי מלב אל לב לברכך ולומר לך תודה כי בלעדייך, הייתי פשוט אבודה... לירז עמית וכמובן נבו אלעזר

אוג 12, 2013 | מאת סיוון אשר

תודה רבה של שנה נפלאה, שנה שבה למדתי הרבה,ממש ממצב של זחילה והופ הנה אני הולך ורץ...את גננת נפלאה שדואגת לילדים כילדייך.כיף להגיע כל בוקר לגן ולקבל חיבוק ונשיקה. אנחנו נתגעגע אלייך ולצוות המקסים של הגן, שאין מילים...אנחנו פשוט לא מאמינים שכבר הסתיימה השנה, אך אנו מקווים להיפגש ומצפים כבר למפגשים הכיפיים שאת מארגנת,תמיד הכול מתקתק, אז מה נאמר שוב? תודה גדולה . עידן יעקוב ומשפחתו

אוג 12, 2013 | מאת סיוון אשר

איריס היקרה תודה רבה על ההשקעה , היחס החם והאיכפתיות אין כמוך! מרגישים ברי מזל להיות חלק מה"קטנטנים של איריס" עבורנו את חלק בלתי נפרד מהמשפחה אוהבים אותך מכל הלב נשיקות נטעלי וההורים- נועה ואלון

אוג 12, 2013 | מאת סיוון אשר

לאיריס היקרה, קצת לפני שמסתיימת השנה, רצינו להקדים ולומר לך תודה. תודה על שנה של השקעה עצומה, תודה על כל רגע שעל ילדינו את מרעיפה חום ואהבה. תודה על שעות מרובות של סבלנות ושלווה. תודה על הרוגע שאת גורמת לנו לחוש במהלך הימים, כאשר אנחנו מתפנים לעבודתנו ויודעים שילדינו בטוחים ומוגנים. תודה על מקום כל כך נפלא עם אוירה ביתית חמה ונעימה, עם טיפול מקצועי, מתוקתק והמון נשמה. הילדים במשפחתון שלך גדלים כמו אחים, משחקים , צוחקים, אוכלים ושרים. שתדעי שזה בכלל לא מובן מאליו, ואנחנו מ-א-ו-ד מוקירים ומעריכם , ומאחלים לך שתמיד יהיה לך משפחתון משגשג עם הרבה ילדים. ולצוות המטפלות המקסים, אתן מקבלת הכל באהבה, מסירות מליבי כל דאגה ילדי זוכה מכם ליחס חם והמון אהבה כמו פרחים, אתן משקות אותם ומפנקות כמו בתים, אתן נותנות להם יסודות חזקים כמו בלונים, אתן ממלאות אותם בחיזוקים ובלי סוף חיבוקים רוצה אני לומר לכן מילה קטנה בהמון המון המון כוונה: פשוט – תודה אוהבים אופיר ומשפחת גיבלי

אוג 12, 2013 | מאת סיוון אשר

לאיריס והצוות המדהים,תודה רבה על שנה כיפית מלמדת ובלתי נשכחת,שנה בה התפתחתי בצורה משמעותית ביותר,תודה על החום, מסירות, נתינה ואהבה אין סופית, מצטער שלא ניתן להמשיך לעוד שנה נוספת,אוהב מאוד,נועם חושן

מאי 12, 2012 | מאת אתי אשל

שלום, אני רוצה להמליץ על גן מדהים עם יחס ביתי ומשפחתי. בכל יום שאני או הסבתא מגיעות לקחת את הילדה, במקום שתרוץ אלינו משמחה שבאים לקחת אותה, היא רצה לגננת או לאחת המטפלות ובוכה שלא ניקח אותה. מבחינתי זה אומר המון על הגן, על היחס החם, על החיבוקים והנשיקות ועל כמה שטוב לה....ויש משהו יותר טוב מזה?! הגננת איכפתית, אוהבת ומעניקה, דואגת תמיד לאוכל טרי וחם, להעסקת הקטנקטנים ע"י משחקים רבים ומגוונים , לטיולים בחוץ בימי שמש נעימים (גם לקטקטנים שעדיין לא הולכים לבד) ועוד הרבה, והכי הכי היא יודעת לבחור (בפיצנטה) את המטפלות בגן, הן פשדט מדהימות!!! מתייחסות לכל ילד בהמון אהבה, רגש, חום, איכפתיות, חיוך, חיבוקים ועוד. אז כל שנותר לומר זה שמדובר בגן מוצלח ביותר ואני ממליצה עליו בחום.

מאי 06, 2012 | מאת קורין

ברצוני להמליץ על הגננת המסורה והמדהימה איריס. הגן נקי ומסודר למופת, אוכל מבושל טרי מדי יום וטיפול חם משפחתי ומסור. דריה מגיעה לגן כל בוקר בחיוך, ולא מוכנה לחזור הביתה בסוף היום וזה אומר ה-כ-ו-ל! בהצלחה בשנה הבאה! קורין.

יול 02, 2011 | מאת רון מורדוב

בשם בתי הקטנה "שני" ,אני רוצה להודות לך איריס ולכל הצוות,על הטיפול החם והאוהב שאתם מעניקים לכל הקטנטנים,ההרגשה הנפלאה ממש כמו משפחה שניה. יישר כח!!! ובהצלחה גם בשנה הבאה!!! :-) ממני טלי.

יול 02, 2011 | מאת רון מורדוב

שלום,שמי הוא טלי.אני אמא של שני המתוקה,בתי הקטנה אשר הצטרפה לגן בגיל 4 חודשים.עם המון חששות וחוסר ודאות כמו כל הורה ... מהר מאד החששות נמוגו וכן גם חוסר הודאות שנהפך לבטחון . איריס וכל הצוות מעניק חום ואהבה לקטנה שלנו . היחס האוהב והרגשה של משפחה במלוא מובן המילה גורמים לנו ההורים להרגיש בטוחים ורגועים ... ישר כח!! !ֱ

יונ 25, 2011 | מאת טניה

אנחנו נוסעים לגן מהקצה השני של פתח תקוה כבר שנתיים כי לא מצאנו גן טוב יותר מהגן של איריס. איריס מעניקה לקטנטנים יחס חם ואוהב, תחושת משפחה אמיתית. הילד שלנו מאוד אוהב את איריס ולא מפסיק לבר עליה גם בסופי שבוע :)